Szukasz niezwykłego miejsca na urlop? A może po prostu chcesz popracować w przyjemnych warunkach? Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego azylu w Górach Sowich. Wkładamy w to miejsce dużo serca i wierzymy, że pokochacie je tak jak my!

Przygórze odkryliśmy pod koniec 2013 roku. Już przy pierwszej wizycie przekonaliśmy się, że to miejsce zachwyca. W 2014. rozpoczęliśmy prace nad rekonstrukcją domu oraz zaczęliśmy na nowo projektować jego otoczenie. 10 lat ciężkiej pracy pozwoliło nam stworzyć miejsce, które jest prawdziwie niezwykłe. Sami spędzamy tam tak dużo czasu jak tylko możemy, ale chętnie podzielimy się z wami naszym szczęściem.

Samo Przygórze to dosyć młoda, górnicza wioska ukryta przy górach Garbiec i Golec, tuż przy przełęczy Woliborskiej i Parku Krajobrazowym Gór Sowich. Okolica obfituje w atrakcje, ale jest dopiero odkrywana przez turystów.

Jeśli szukasz spokoju oraz chcesz cieszyć się naturą unikając zgiełku kurortów – to miejsce jest dla Ciebie. Bliskość wielu atrakcji Gór Sowich pozwala miło spędzić czas miłośnikom historii, architektury i sztuki… oraz tajemnic. Osoby aktywne mogą wybrać jedną z wielu pieszych ścieżek górskich, tras rowerowych, jazdę konno czy eksplorację tajemniczego kompleksu Riese. Dla samego relaksu wystarczy zostać w Domu i skorzystać z szeregu udogodnień jakie mamy do zaoferowania. Dla gości udostępniamy 250m² domu znajdującego się na działce o powierzchni 3600m².

Zapoznaj się z naszą stroną i pozwól nam Cię ugościć.